Corendon Vliegvakanties start met ingang van het zomerseizoen 2015 met het aanbieden van het Griekse eiland Kefalonia, dat bevestigen Steven van der Heijden en Atilay Uslu tegenover TravelPro. Er wordt begonnen met wekelijkse vluchten op de woensdag vanaf Amsterdam Airport Schiphol. Vluchten zijn boekbaar vanaf € 254.

Eerder werd al bekend dat Corendon ook Malaga per april 2015 toevoegt aan haar aanbod. “Kefalonia is in Engeland al jaren een hele grote bestemming. Het is er ontzettend moeilijk om goede bedden te vinden, maar dat is nu gelukt”, aldus Van der Heijden over het eiland in de Ionische Zee ten zuiden van Lefkas en ten noorden van Zakynthos.

Kefalonia zal vooral belangrijk zijn in het aanbod van ‘Karins Choice’, het ‘Eliza was here’ merk van Corendon dat eind 2011 werd geïntroduceerd voor de individueel ingestelde reiziger die zoekt naar sfeervolle accommodaties op de mooiste plekjes. Inmiddels is het aanbod op karinschoice.nl van kleurrijke quinta’s (landhuizen), boutique hotels, villa’s, ecoboerderijen en diverse andere unieke accommodaties al flink gegroeid op de bestemmingen Turkije, Griekenland, Macedonië, Spanje en Portugal.

Kefalonia wordt gezien als een rustig eiland met zowel pitoreske als bedrijvige havens. Zowel rustzoekers, natuurliefhebbers als strandliefhebbers zijn op Kefalonia op de goede plek. Sommige toeristen komen speciaal voor de zeeschildpadden naar het eiland met ruim 35.000 inwoners.