Vanaf 26 april gaat de Spaanse luchtvaartmaatschappij Vueling vluchten aanbieden naar Barcelona vanaf Eindhoven Airport en Maastricht Aachen Airport. Tot nu toe konden de klanten van Vueling alleen vanaf Amsterdam en Rotterdam naar Barcelona, maar daar zijn deze twee luchthavens aan toegevoegd.

De vluchten vanaf Maastricht starten in mei 2016 en de vluchten vanaf Eindhoven in april volgend jaar. Er wordt vier keer per week vanuit Eindhoven en drie keer per week vanuit Maastricht gevlogen. Het is de bedoeling dat de route het hele jaar door gaat vliegen, met in de winter drie frequenties per week. De prijs voor een enkele reis is vanaf € 24,99. Barcelona is tot nu toe de enige bestemming waar Vueling op vliegt vanaf Eindhoven en Maastricht.

Flip Estourgie, Commercial Director van Eindhoven Airport: “We zijn zeer verheugd met de aankondiging van Vueling. Een sterke maatschappij met een zeer uitgebreid routenetwerk naar zowel goede zakelijke bestemmingen als aantrekkelijke leisure bestemmingen. Met Barcelona als start hopen wij de relatie met Vueling de komende jaren verder uit te breiden.”