Marcel Gerritsen is als nieuwe Sales Executive aangesteld als aanvulling op het salesteam en gaat vooral de leisure markt managen. Hij heeft zijn ervaring opgedaan bij onder andere Iceland Air en Scandinavian Airlines.
“Bij Garuda Indonesia krijg ik de mogelijkheid om samen met een groot team deze 5-Star Airline op de Nederlandse markt te mogen vertegenwoordigen. Een multi award winning airline met een zeer jonge vloot. Deze uitdaging pak ik met beide handen aan en ga ervoor zorgen dat dit mooie product bij iedereen meer onder de aandacht wordt gebracht”, aldus Marcel.
Op dinsdag 12 (vakdag) en woensdag 13 januari zal Marcel aanwezig zijn op de vakantiebeurs bij de desk van Garuda Indonesia op het Indonesië paviljoen, standnummer B066.