TUI heeft afgelopen weekend de nieuwe shop in Diemen officieel geopend.

De TUI shop is al vanaf begin september geopend. “We zijn heel trots dat we deze mooie winkel hebben kunnen openen in Diemen. De afgelopen weken hebben we al gemerkt dat we hier heel welkom zijn. Ik nodig iedereen dan ook van harte uit om langs te komen. De koffie staat klaar!”, aldus Regional Manager Marleen Langelaar-Zandhuis.

Lees ook: TUI Nederland sluit zich aan bij INretail.

Investeren in shops

TUI laat weten dat het heel bewust investeert in de reisbureaus als belangrijk onderdeel van de omnichannel strategie. “In deze strategie bestaan online en offline naast elkaar. De 136 shops verdeeld over heel Nederland geven het merk een gezicht en staan dichtbij de klant. En die klant weet het reisbureau (weer) steeds meer te vinden. Mensen hebben behoefte aan zekerheid, persoonlijke aandacht en advies”, aldus de touroperator. 

Ronald de Boer

Op vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober werd de opening van TUI Diemen officieel gevierd. Op vrijdag was ex-Ajax speler Ronald de Boer aanwezig om de opening mee te vieren. Mensen konden met hem op de foto en hij deelde handtekeningen uit. TUI is trotse travel partner van Ajax en was dan ook vereerd met de komst van De Boer naar de nieuwe TUI shop. En op beide dagen konden in de wervelvindcabine reischeques gewonnen worden.